Дівчинка з риб’ячим хвостом

Рік: 2013

Режисер: Сергій Мельніченко

Художник: Ольга Гаврилова

Аніматори: Оксана Александрова, Ксенія Терещук, Віктор Тупік

Композитори: Олег Скрипка, Микита Моїсеєв

Тип: короткометражний анімаційний фільм

Жанр: химерна анімація

Виробництво: Червоний собака

Тривалість: 15 хв

Казка-притча про дівчинку, яка одного дня зі своєї кімнати потрапляє у чарівний ліс. І що саме цікаве – в неї з’являється риб’ячий хвіст. В лісі Дівчинка зустрічає Залізного вовка, який говорить загадками і розповідає дивну казку. Дівчинка потрапляє в різні країни, зустрічається зі Смертю.

І все це з єдиною метою – зрозуміти свою справжню мрію.

Проект став першим фільмом від студії “Червоний собака”. У 2013 році його було реалізовано за підтримки Державного агенства України з питань кіно. Тоді ж, дитяча анімаційна студія повністю перекваліфікувалася на виробництво професійної української анімації.

“Дівчинка з риб’ячим хвостом” – перший анімаційний фільм, знятий в стерео. Виконаний в техніці стоп-моушен, з пластиліну та з елементами витинанки. Голоси персонажам фільму подарували Ірина Мельніченко (Дівчинка), Олег Скрипка (Залізний Вовк), Сніжана Єгорова (Паперова Дама) та Євген Малуха (Смерть).
Для фільму Олегом Скрипкою була написана пісня “Чудовий світ” і вони разом з Микитою Моїсеєвим виступили композиторами фільму.

“День Святого Миколая – це день, коли відбуваються дива, загоюються душевні рани, здійснюються потаємні мрії, які під силу лише чарівнику Миколаю. Не випадково ВВ презентує відео-мультик “Країна Мрій” з нагоди цього свята.У день Святого Миколая усім нам залишається вірити у диво і чекати добра, миру і кохання. Віримо, що він подарує це диво кожному з нас і усій нашій Україні.”
Гурт “Воплі Відоплясова”

Автори мультфільму «Дівчинка з риб'ячим хвостом» розказали як створюється анімація та 3D

"Шорт-лист". Выпуск 5. "Девочка с рыбьим хвостом" Сергея Мельниченко

Анімація 2035: держава, бізнес, освіта. Стратегія розвитку анімаційної індустрії України.

Анімація 2035: держава, бізнес, освіта. Стратегія розвитку анімаційної індустрії України. Організатор: Українська анімаційна Асоціація Дата проведення:  […]

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлі надання послуг

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлі надання послуг – модерація процесу стратегування та супровід напрацювань у рамках […]

Annecy International Animation Film Festival – 2022

Annecy International Animation Film Festival - 2022 Українська анімаційна асоціація предстваляє українську анімацію у Франції на [...]