Світ навпаки

Рік: 2018

Режисер: Ольга Гаврилова

Автор сценарію: Ольга Гаврилова

Продюсер: Олена Голубєва

Тип: короткометражний анімаційний фільм

Жанр: фентезі

Виробництво: Червоний собака

Тривалість: 5 хв

Бажання дізнатись, що знаходиться за теємничою велетенською стіною приводить хлопця у фантастичне місце, де все відбувається не так, як у реальному світі.

Чи вдасться йому порозумітись із мешканцями світу, де усе відбувається навпаки?

Надзвичайний світ і дивні персонажі ілюстрацій Ольги Гаврилової ожили на екрані у її режисерському дебюті “Світ навпаки”.

Співпрацюючи раніше зі студією “Червоний собака” як художник-постановник, Ольга вирішила тісніше пов’язати своє життя з анімацією, виступивши у ролі режисера власного проекту. У 2017 році вона виграла грант президента України у галузі кінематографії на створення короткометражного анімаційного фільму.

Олена Голубєва продюсер

“Мене дуже зачепила ідея фільму, адже це більше ніж історія кохання. Стіна, яка є у фільмі символізує для мене певну стіну, яка є перед кожним з нас. І для кожного за цією стіною є щось особисте.”

Ольга Гаврилова режисерка

“Робота будь-якого митця містить в собі певне звернення і кожен бачить цей месседж по-своєму. Кожен мистецький проект, особливо в частині анімації, це спільна творча робота художника і глядача, який дофантазовує фінал згідно своїх смаків. Тим паче, що у мене тут простору для фантазії дуже багато”

П’ять проєктів перемогли у конкурсах Суспільного на виробництво контенту для дітей і підлітків

20 квітня, Суспільне оголосило переможців мистецьких конкурсів на виробництво контенту для дітей і підлітків. Відповідно до Порядку проведення, мистецькі […]

Стрічка “Глибока вода” в конкурсі Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі

Стрічка “Глибока вода” в конкурсі Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі Анімаційна короткометражна стрічка “Глибока вода” [...]

Наталія Гайда. Від ілюстрації до анімації: про ілюстрацію, навчання у США, творчі проєкти й пошуки

Наталія Гайда. Від ілюстрації до анімації: про ілюстрацію, навчання у США, творчі проєкти й пошуки Програма [...]