Світ навпаки

Рік: 2018

Режисер: Ольга Гаврилова

Автор сценарію: Ольга Гаврилова

Продюсер: Олена Голубєва

Тип: короткометражний анімаційний фільм

Жанр: фентезі

Виробництво: Червоний собака

Тривалість: 5 хв

Бажання дізнатись, що знаходиться за теємничою велетенською стіною приводить хлопця у фантастичне місце, де все відбувається не так, як у реальному світі.

Чи вдасться йому порозумітись із мешканцями світу, де усе відбувається навпаки?

Надзвичайний світ і дивні персонажі ілюстрацій Ольги Гаврилової ожили на екрані у її режисерському дебюті “Світ навпаки”.

Співпрацюючи раніше зі студією “Червоний собака” як художник-постановник, Ольга вирішила тісніше пов’язати своє життя з анімацією, виступивши у ролі режисера власного проекту. У 2017 році вона виграла грант президента України у галузі кінематографії на створення короткометражного анімаційного фільму.

Олена Голубєва продюсер

“Мене дуже зачепила ідея фільму, адже це більше ніж історія кохання. Стіна, яка є у фільмі символізує для мене певну стіну, яка є перед кожним з нас. І для кожного за цією стіною є щось особисте.”

Ольга Гаврилова режисерка

“Робота будь-якого митця містить в собі певне звернення і кожен бачить цей месседж по-своєму. Кожен мистецький проект, особливо в частині анімації, це спільна творча робота художника і глядача, який дофантазовує фінал згідно своїх смаків. Тим паче, що у мене тут простору для фантазії дуже багато”

Суспільне презентує YouTube-канал для дітей

Суспільне презентує YouTube-канал для дітей 28 жовтня, у Міжнародний день анімації, Суспільне мовлення запускає власний YouTube-канал [...]

Україною прокотиться хвиля сучасної анімації: фестиваль LINOLEUM проведе безкоштовні заходи у 5 містах України

Україною прокотиться хвиля сучасної анімації: фестиваль LINOLEUM проведе безкоштовні заходи у 5 містах України Вже цього [...]

Анімаційний фестиваль LINOLEUM 2021

У 2021 році Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM відбудеться 1–5 вересня в гібридному форматі: покази конкурсної та [...]