Інша мова – Інший погляд

Рік: 2019

Автори роликів: Яна Шипова (Бокал), Марина Россет (Бра), Ольга Косікова/Олексій Осьмак (Канікули), Ольга Гаврилова (Кордон), Жюлі Нобелен (Фуршет), Роман Полотнянко (Жалюзі), Ганна Кривонос (Мур-мур), Юлія Іванова (Пароль), Оксана Таргонська (Патрон), Бастьєн Дюбуа (Піжон), Ольга Власова (Помада), Анатолій Лавренішин (Вакансія).

Тип: серія коротких анімаційних фільмів

Виробництво: Червоний собака

Тривалість: 12 серій по 40 сек

Дванадцять коротких анімацій, де сюжет кожної побудований на іронічній взаємодії двох слів, що звучать однаково французькою та українською, але мають різне значення.

Проект реалізовано за ініціативи студії «Червоний собака» та Французького інституту в Україні за підтримки Українського культурного фонду, Посольств Франції і Швейцарії та Української анімаційної Асоціації. Студія об’єдналася з авторами із Франції та Швейцарії з однією метою – показати вивчення фрацузької мови цікавим і веселим. Серед авторів, що працювали над проектом – Бастієн Дюбуа, номінант на премію «ОСКАР» у категорії «Найкращий короткометражний анімаційний фільм» за «MADAGASCAR – A JOURNEY DIARY» (2011 р.). Художніми керівниками виступили Ольга Гаврилова і Сергій Мельніченко.

Олена Голубєва продюсер

“Це амбітна історія, адже 12 художників-аніматорів з України, Франції та Швейцарії створили короткі історії запозичених із французької мови слів. Проект має як творчу цінність, так і достатньо утилітарну: мотивація цікавості до іншої мови.”

Annecy International Animation Film Festival – 2022

Annecy International Animation Film Festival - 2022 Українська анімаційна асоціація предстваляє українську анімацію у Франції на [...]

Відкритий лист української анімаційної спільноти на заяву російських аніматорів щодо воєнної кампанії проти України

Відкритий лист української анімаційної спільноти на заяву російських аніматорів щодо воєнної кампанії проти України 26 лютого [...]

Аннесі підтримує український народ

Ансі підтримує український народ У той час як Україна захищає свою свободу на східних рубежах Європи, [...]