Суспільне презентує YouTube-канал для дітей

28 жовтня, у Міжнародний день анімації, Суспільне мовлення запускає власний YouTube-канал «Бробакс» з дитячими анімаційними серіалами «Тото», «Маленький Бу», «Яся та її робот» і «Портал пригод». Це чотири пізнавально-розважальні проєкти від провідних українських студій-виробників. Перші серії анімаційних серіалів вже доступні на YouTube-каналі «Бробакс».

«Цифрові платформи на Суспільному мовнику — це місце зустрічі з новими аудиторіями. В першу чергу ми мріяли зустрітися з дітьми та їхніми батьками. Це перший системний підхід Суспільного до виробництва дитячого контенту, і ми пишаємося співпрацею з найкращими анімаційними компаніями України», — розповіла Тетяна Кисельчук, членкиня правління Суспільного, відповідальна за інформаційне мовлення та діджитал-платформу.

ТОТО

Режисер: Олег Маламуж (анімаційний фільм «Викрадена принцеса»).

Авторка сценарію: Ірина Маламуж (анімаційний серіал «Хоробрі зайці»).

Аудиторія: 2+

Синопсис: Найменші глядачі пізнаватимуть  світ весело разом з песиком Тото і його друзями: хом’ячком, папужкою, кицею і хамелеончиком у лісовому дитячому садочку. Як познайомитися? Як правильно чистити зубки? А як прокидатися з гарним настроєм?  У 9-серійному проєкті безліч кумедних ситуацій, ігор та запальних пісень для дітей, а також цікаві рішення для батьків щодо спільного дозвілля.

Режисер: Дмитро Лісенбарт (канал «Марійчин першосвіт», «Крамниця непотрібних речей»)

Автор сценарію: Віталій Хало

Аудиторія: 3+

Синопсис: Як піклуватися про тваринку? Що таке гігієна? І чому щеплення — це круто? Соля та Славко мають незвичайного друга — монстрика БУ, який поки не знає відповідей на усі ці запитання, але скоро все зміниться!

Режисер «Маленького Бу» Дмитро Лісенбарт зазначив, що 12-серійний проєкт побудований у форматі дитячого мюзиклу, де у кожній серії діти разом з Бу роблять нові відкриття і весело співають.

ЯСЯ ТА ЇЇ РОБОТ

Режисерка: Анна Розенгурт (анімаційний серіал «Бутсони»).

Автор сценарію: Роман Розенгурт (комедійний серіал «Село на мільйон»).

Продюсер: Григорій Шевченко (анімаційний серіал «Небезпечна зона», шоу «МамаХохотала»).

Аудиторія: 5+

Синопсис: Десь у майбутньому. Непосидюча бешкетниця Яся мешкає з батьками й папугою у космічному мегаполісі. Вона обожнює пригоди та свій рожевий летючий борд. Життя всієї родини перевертається з ніг на голову, коли у квартирі з’являється няня-робот. Чи впораються вбудовані алгоритми з шаленою енергією дитини? У 8-ми серіях анімаційного проєкту Яся потрапить на міжгалактичний конкурс, захоплюватиме зореліт і, найголовніше, зустріне справжніх друзів.

ПОРТАЛ ПРИГОД

Режисерка: Ліза Тарасова (анімаційний серіал «Книга-мандрівка. Україна»).

Продюсерка: Ірина Тараненко (анімаційний серіал «Книга-мандрівка. Україна»).

Авторка сценарію: Марина Островська (анімаційний серіал «Книга-мандрівка. Україна»).

Аудиторія: 7+

Синопсис: Анімаційні мандри в часі та просторі розпочинаються! У Раї Горностай було все: крута нора біля Чорнобиля, розкішне хутро і навіть трохи суперсили. Все, окрім друга… Та якось вона знайомиться з трьома двоногими — Лесиком, Іванкою й Максом. Рятуючись від ворога Раї — підступного Браконьєроса, компанія відкриває секретний портал пригод, який переносить їх у різні епохи. Сезон складатиметься з 8-ми епізодів, у яких друзі дізнаються таємниці минулого, познайомляться з великими правителями й правительками і навіть впливатимуть на хід історії.

Додати коментар