Студія “Червоний собака” провела серію тренінгів із програмного забезпечення для анімації

Студія анімації “Червоний собака” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” закупила спеціалізоване ліцензійне забезпечення – програму для анімації “Toon Boom Harmony 20. Premium”, програму “Dragonframe 4” для створення цифрових зображень, які використовуються для зйомки stop-motion анімації та “TVPaint Animation 11.5” для створення 2D анімації. У межах грантової діяльності, студія має на меті популяризувати компанію, її продукцію та сервіси, зокрема збільшуючи спектр наданих послуг та, найголовніше, забезпечити нові робочі місця. 

Місія студії полягає у тому, щоб допомагати режисерам, продюсерам втілювати їх творчі задуми на високому художньому та технічному рівні. За підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” компанія вже змогла створити навчання для аніматорів різної кваліфікації – від початківців до професіоналів, удосконалити процес роботи та придбати нове програмне забезпечення, ліцензії. 

Після придбання спеціалізованого програмного забезпечення, студія анімації “Червоний собака” провела серію тренінгів із програмного забезпечення для анімації для стажерів. Структура тренінгів складалася з лекцій та практичних завдань, студенти отримали  у студії все необхідне програмне забезпечення та техніку. Щодня протягом двох місяців куратори курсу надавали теоретичні та практичні матеріали, пояснювали технічні аспекти роботи з анімаційним програмним забезпеченням та перевіряли завдання, які потрібно виконати. Після закінчення курсу студенти отримали власний проект відповідно до рівня набутих навичок під час навчання. Найуспішніші студенти зможуть приєднатися до команди аніматорів грантоотримувача та візьмуть участь у реальних анімаційних проектах.

Відгуки учасників тренінгу

“У наш час дуже важливо знаходити нові можливості для розвитку. Стажування дає можливість стрімко розвиватись та набувати нові знання, заглибитись у своїх навичках і отримати багато знань від висококваліфікованих професіоналів!” – Анастасія Недашківська, учасниця навчальної програми.

“Під час стажування я маю можливість отримати нові знання, творчо розвиватися, вивчати нові програми, знайомитися з цікавими людьми та надихатися на нові звершення. Дякую за такі можливості” – Сербін Поліна, учасниця навчальної програми.

“Зараз нелегко знайти роботу, яка б стала справою твого життя, а особливо коли в тебе не вистачає для цього знань та вмінь. Завдяки стажуванню ми маємо змогу відчути себе частиною анімаційного процесу, долучитися до створення анімаційних фільмів, про що мріяли з дитинства, щоб, маючи достатні навички і знання, у подальшому займатися улюбленою справою.” – Дєлова Крістіна, учасниця навчальної програми.

“Я дуже вдячна USAID та студії “Червоний собака” за можливість більше дізнатися про мою улюблену професію. Велике вам дякую за це.” – Юля Хівріна, учасниця навчальної програми.

Додати коментар