Стрічка “Глибока вода” в конкурсі Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі

Анімаційна короткометражна стрічка “Глибока вода” режисерки Анни Дудко потрапила в конкурс Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі!

Animafest Zagreb другий найстаріший анімаційний фестиваль у Європі, відбудеться 7-12 червня.

 

“Глибока вода” – короткометражний анімаційний фільм в жанрі фентезі з вкрапленнями еротичного гумору.
Фільм розповідає про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера. Вона має здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водопроводу за допомогою магії. Одного разу, підглядаючи, русалка закохується в людького чоловіка, і засліплена пристрастю, заявляється до нього прямо в квартиру, щоби задовольнити свої нестримні потяги.

Це другий короткометражний внімаційний фільм режисерки та сценаристки – Анни Дудко. Дебютним фільмом стала стрічка “Сама собі тут”, яка отримала ґран-прі фестивалю “Кіноогляд” та диплом у номінації анімаційного кіно фестивалю “Відкрита ніч”, демонструвалась на Міжнародному анімаційному фестивалі в Гіросімі (Японія) та на фестивалі MONSTRA (Португалія). З 2016 року Анна Дудко працює на студії анімації “Червоний собака”. Була художницею-аніматоркою у фільмах “Чудове чудовисько”, “Світ навпаки”, “Віктор_робот”, та режисеркою і сценаристкою власних проєктів.

Додати коментар