Tory Polska
Художниця візуальної розробки анімаційного кіно. Допомагає режисерові візуалізувати сценарій, знайти стилістичні і кольорові рішення для дизайну віртуальних світів.
Торі в індустрії восьмий рік, зараз працює на проекті в Netflix. Так само Торі працювала з іншими українськими та зарубіжними компаніями, такими як Dreamworks TV, Magic Hill animation, DNEG, 95 квартал.
Представниця журі від WACOM
Дмитро Лісенбарт
У 2006-му році відкрив свою анімаційну студію “Lisenbart animation studio”, в стінах якої було створено понад 500 анімаційних рекламних роликів для України, Росії, Європи та Північної Америки. Паралельно робили анімацію для повнометражних кінофільмів та музичних кліпів.
Із знакових робіт треба відмітити музичний кліп “Стеляться тумани” на однойменну пісню групи Юркеш, який було відібрано на конкурс топового міжнародного анімаційного фестивалю ANIFEST 2010 в Чехії, та музичний кліп Departure на пісню «La robe rouge» by Void ft. Svet (Alexandr Murenko), який був вперше показаний на фестивалі FUTURE SHORTS в 2012.
Також Дмитро Лісенбарт являється співзасновником Громадської організації «Аеророзвідка», засновником дитячого бренду та YouTube каналу “Першосвіт”, співзасновником української анімаційної асоціації «УАНІМА» та очолював державну анімаційну студію «Укранімафільм» (2017-2019).
Олег Маламуж
Аніматор, режисер, арт-директор, ілюстратор, дизайнер.
Викладач в освітній школі «Прожектор» на курсі «Сторібордування» та «2D анімація»
Закінчив спеціалізований курс «Режисура художнього фільму» у «Школі Голівуду в Україні» від викладача Лос-Анджелеської кіноакадемії Марка Тревіса і базовий курс «Продюсування художнього фільму» від продюсера Ларрі Костроффа.
Фільмографія
Повнометражні анімаційні фільми: «Castle of the monkeys» 1996 р., «Carnival» 1999 р., «Southern Star» 2001 р., «Duck Ugly» 2005 р., «Lascars» 2009 р., «Бабай» 2013 р., «Петро і Февронія» 2014 р.
Анімаційні серіали: «Lupo Alberto» 1997 р., «Pense Betes» 1999 р., «Pablo, the Little Red Fox» 1999 р., «Vampires, Pirates, Aliens» 1999 р., «Zoo Lane 64» 2000 р., «Archibald the Koala» 2000 р., «Ethelbert the Tigre» 2001 р., «Old Tom» 2001 р., «Fire Quest» 2003 р., «Pigeon Boy» 2003 р. та ін.
Короткометражний фільм «Artur en vrai» (продюсер Люк Бессон)
Анімаційний музичний кліп для групи «Black Label Society».
Рекламні анімаційні ролики: ТМ Несквік, Тьома, Живчик, Жувіленд, Локо Моко, Черезос, Tuc, Фрекен Бок, Райффайзен банк Аваль, Bayer та ін.
Режисер повнометражного анімаційного 3D фільму «Викрадена принцеса», Режисер повнометражного анімаційного 3D фільму «Роксолана», студія «Анімаград».
Анастасія Верлінська
Директорка фестивалю актуальної анімації та медіамистецства LINOLEUM.
Окрім роботи над фестивалем, займається популяризацією незалежної анімації в Україні, організовує покази української анімації за кордоном та освітні проєкти для вітчизняних авторів.
Працювала менеджеркою проєктів FILM.UA Group, брала участь в організації фестивалів Де Кіно (2016-2017) та Fashion Fillm Festival Kyiv (2018-2019), а також “Тіні Забутих Предків. Виставка” (2016).
Максим Прасолов
Сценарист і продюсер.
Випустив більше 50 анімаційних рекламних роликів та фільмів, комп’ютерних ігор. У 2012-2016 роках в співавторстві зробив графічний роман-блокбастер “Даогопак”, якій став “Книгою року” та отримав нагороду “Найкраща книга України” у 2012 році.
У 2016 році за підтримки ЮНІСЕФ він створив інформаційно-розважальний проект, опублікувавши соціальний графічний роман та мультсеріал «Суперкоманда проти мін» для підлітків та дітей східної частини України. Проект “Inforce.team” отримав нагороду EFFIE за найкращий соціальний проект року.
Автор сценарія і творчий продюсер анімаційних серій «Кобзар-2015» за мотивами поєми Тараса Шевченка.
Співзасновник УАНІМА з 2016 року.
Наталія Чернишова
Художник, режисер-мультиплікатор.
Член Національної спілки кінематографістів України. Заслужений художник України (2010).
З 1975 р. працює на студії «Київнаукфільм».
Ілюструє дитячі книги. Лауреат міжнародних конкурсів.