Карантин можна провести приємно та з користю.

Наразі стартує Всеукраїнський марафон-перегляд-обговорення кінематографічних та анімаційних фільмів вітчизняного виробництва. Саме час для всіх переглянути вітчизняне кіно та анімацію і сформулювати свою власну думку оскільки є люди, які ще зі скепсисом відноситься до фільмів та мультфільмів українського виробництва, слідуючи нав’язаним стереотипам. Сподіваємося змінити вашу думку.

Марафон цікавий тим, що глядачі зможуть не лише дивитися фільми та анімацію, а й приймати безпосередню участь в обговоренні фільму і вступати у дискусію з їх творцями. Водночас, почують від авторів цікаві історії зі знімального майданчика, дізнаються про процес створення анімаційних фільмів та отримають відповіді на свої запитання. Таку можливість надають організатори он-лайн марафону під назвою Pose-to-pose.

Он-лайн зустрічі відбуватимуться два рази на тиждень впродовж місяця окремо для дитячої та дорослої аудиторій, тому прийняти участь можуть всі з 8 квітня по 6 травня на платформі Facebook на сторінках організаторів заходу.

Найближча зустріч відбудеться 13 квітня о 18:00 Q&A з Микитою Лиськовим. Незалежним анімаційним режисером.
Зустріч відбудеться на сторінці міжнародного фестивалю анімації LINOLEUM: https://www.facebook.com/LinoleumFestival/ (для дорослої аудиторії)

Проєкт реалізується за участі та підтримки Інституту Соціальної та Політичної Психології НАПН УкраїниНавчально-практичного центру психологічних інновацій ІСПП НАПН УкраїниУАнімА та Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.

Додати коментар