Віктор Робот

Рік: 2020

Режиссер: Анатолій Лавринішин

Жанр: фантастика, детектив, пригоди

Тип: анімаційний фільм

Виробництво: студія анімації “Червоний собака”

Тривалість: 74 хв

Сюжет фільму розповідає про маленького робота з мегаполісу, який знаходить у себе на грудях дверцята і витягує зсередини зайву деталь-шестірню. З того моменту він починає бачити світ по-іншому і дізнається, що решта роботів довкола нього зламані. Сім’я інженерів-науковців знаходять та витягують з мегаполісу маленького робота. Але, злякавшись, він тікає з їхньою донькою-бунтівницею Вікою, яка називає його на свою честь — Віктором. Так починається їхня пригода, повна небезпек та нових відкриттів.

“Віктор_Робот” – перший повнометражний анімаційний фільм студії “Червоний собака”, який свого часу став переможцем восьмого конкурсного відбору Держкіно. Також це дебют в повному метрі ре – жисера Анатолія Лавренішина. Картина створюється в класич – ній 2D-анімації з додаванням елементів 3D.

Прем’єра стрічки запланована на 2020 рік, тож наразі триває ак – тивний процес роботи над фільмом – над його створенням працює команда з десятків людей: 60-ох аніматорів, художників, 3D-спеціалістів, акторів озвучування, сценаристки Анастасії Лаврені – шиної, композитора Антона Байбакова та звукорежисерки Марії Нестеренко, під пильним керівництвом режисера Анатолія Лавре – нішина. Фільм розповідає історію пересічного робота-дезертира та маленької дівчинки, які вирушають у захоплюючі пригоди, аби знайти її дідуся у зламаному механічному світі: парочка зустрічає на своє – му шляху перепони та одіозних персонажів, деякі з них говорять та співають голосами Dakh Daughters та Марка Галаневича (Даха – Браха). Актори, які подарували голос персонажам: Марія Аглотко – ва, Віктор Жданов, Римма Зюбіна, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв.

Анатолій Лавренішин

У першу чергу, особисто мене зацікавила ця ідея тим, що це — фантастика, тож хотілося зробити посил про щасливе майбутнє: люди можуть досягнути чогось набагато світлішого і кращого ніж те, що маємо сьогодні. Ця історія розповідає про дитину з майбутнього, яка отримала життєвий досвід.

На початку це був мій задум, і з’явився він із випадково підслуханої фрази у кафе, що всі, абсолютно всі довкола — роботи. У період, коли я закінчив інститут, уже розумів, що короткі метри можу робити сам, мені для цього не потрібні студії та продюсери. Але зловив себе на думці, що було б цікавіше створювати саме повні метри. Тож почав думати, як втілити задум у життя. На своє щастя, волею долі зустрів сценаристку Анастасію Добровольську, й вона мене запитала: чи дійсно я хочу робити мультики. Я відповів, що хочу.

Отель у Погибшего альпиниста

В основе сюжета спектакля рассказ полицейского инспектора Глебски, повествующего о странных событиях, Отель “У погибшего альпиниста” […]

Annecy International Animation Film Festival – 2022

Annecy International Animation Film Festival - 2022 Українська анімаційна асоціація предстваляє українську анімацію у Франції на [...]

Відкритий лист української анімаційної спільноти на заяву російських аніматорів щодо воєнної кампанії проти України

Відкритий лист української анімаційної спільноти на заяву російських аніматорів щодо воєнної кампанії проти України 26 лютого [...]