Анімація неймовірно багатогранна. Її використання аж ніяк не обмежується мультфільмами, рекламою та іграми. На лекції ми розширимо уявлення про можливості анімації. Побачимо, на реальних проектах Школа Анимации Pause to Play, як доповнена реальність примножує можливості літератури і мистецтва! А тепер трошки докладніше про що ж ми хочемо вам розповісти

1. Доповнена реальність у літературі

Перша нон-фікшн книга з AR в Україні. «Історія Анімації: Як народжується мистецтво». Замість стандартних зображень в книзі використовуються тривимірні моделі, які наочно показують роботу анімаційних пристроїв різних епох. Та, звісно, про історично важливі анімаційні роботи ви тепер не тільки будете читати, а ще й бачити їх. Такого в літературі раніше не було:)

Можливо, ми стаємо на порозі змін! Доповнена реальність та анімація мають спростити викладання складних технічних моментів, а також це кращий інструмент візуального зображення ніж картинки.

2. Доповнена реальність в мистецтві

Виставка «Креслення Леонардо да Вінчі» була представлена вже в 10 містах України! Її показували на ТБ, про неї писали в різних видавництвах, але починалась вона як просто дипломний проєкт учнів школи анімації.

Леонардо да Вінчі усе своє життя присвятив розмиттю кордонів між мистецтвом і наукою. Він залишив багату спадщину ескізів і креслень дивовижних винаходів і механізмів. На виставці будуть представлені ескізи Леонардо, а при наведенні камери телефону картинка оживе і тривимірна анімація наочно покаже як той чи інший прилад повинен був функціонувати за задумом автора. Ми розповімо як прийшли до цієї ідеї, хто працював над створенням контенту і що плануємо далі. Ви дізнаєтеся як вдалося нашим учням оживити складні механізми за допомогою анімації. І, звичайно ж, докладніше обговоримо який сенс Леонардо да Вінчі заклав в кожне креслення.

Запис лекції вже можна переглянути: https://youtu.be/rH3tvmj7_Ss

Тож якщо не встигли послухати, або ж хочеться ще раз дізнатися цікаві факти про анімацію – ласкаво просимо до перегляду 😎

Підписуйтесь, щоб не пропустити!

Додати коментар