“Мишко та Місячна Дзвінка” представлять на M:brane Forum 2021 у Швеції

Український анімаційний проєкт “Мишко та Місячна Дзвінка” представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021 у Мальме (Швеція).

“Мишко та Місячна Дзвінка” – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. До M:brane Forum 2021 відібрано проєкт другого сезону серіалу “Коли сходить Місяць”: продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку, створених за підтримки Держкіно в 2014 і 2016 роках. Industry 2020 у Варшаві (Польща).

Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталя Гузєєва (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкин слоників рахував”, “23 образи Петрика П’яточкина”). Разом із нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська та художник Анастасія Темборська. Над виробництвом серіалу працює анімаційна студія KAPI animation.

“Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підході до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрінемося з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах та стрімінгових платформах”, – зауважив генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс / Michael Margulis.

Нагадаємо, раніше проєкт серіалу також був відібраний до участі організаторами найважливіших європейських ринків Cartoon Forum 2020 в Тулузі (Франція) та Kids Kino.

художник сторіборду Люда Незнахіна

Додати коментар